Programma

  • Voor het speelschema van het hele seizoen klik hier
  • Voor programma’s van de poules van alle VOC-teams op Voetbal.nl klik hier
  • Voor informatie over het uitstellen van wedstrijden klik hier
  • Voor informatie over het doorgeven van oefenwedstrijden klik hier
  • Voor recente afgelastingen klik hier
  • Voor wedstrijdprogramma Mini’s klik hier
  • De KNVB is overgestapt op een nieuwe naamgeving van jeugdteams. A=JO19, B=JO17, C=JO15, D=JO13, E=JO11 en F=JO9. Bij de meisjesteams moet je de J vervangen door een M. De naamgeving sluit beter aan bij de internationale benaming, zoals U19, U13.

    Laatste wijziging: 18 januari 2018

    zaterdag 20 januari 2018

    Let op bij oefenwestrijden zelf zorgen voor scheidsrechter en dat de site niet continue up to date is.

    VOC T/U Tijd WedNr Tegenstander Terrein/Tel.nr./Scheidsrechter
    JO19-1 U13:00Oefen Spartaan’20 JO19-2 Sportpark de Vaan , Oldegaarde 251 3084 AA Rotterdam (O10-4819848)
    JO19-2 U14:30Oefen Barendrecht JO19-2 Sportpark De Bongerd , Dierensteinweg 6 2991 XJ Barendrecht (O180-613821)
    JO17-1 T13:00oefen Concordia Michiel Hes
    JO17-6 T14:00oefen Capelle Kees Spuijbroek
    JO15-1 T10:30oefen Concordia JO15-1 Theo Stikkers
    JO15-2 T12:00oefen Concordia JO15-2 Lodewijk van Raalte
    JO15-3 T12:30oefen Oliveo JO15-2 Didier Kooren
    JO15-5 T13:00oefen Nieuwerkerk Friso Valk
    JO13-1 T11:00oefen BVCB JO13-2 Karl Horman
    JO12-2 T10:00oefen Alexandria JO12-1 Ewout Slendebroek
    JO12-3 T10:00oefen Neptunus Schiebroek JO12-3 Jeff van Hamersveld
    JO9-4 T10:00oefen VOC JO9-5 Scheidsrechter
    JO8-2 T10:00oefen SVS JO8-1 Fiene Leeuwe
    MO15-2 T10:00oefen Monster 15-1 Carel van Blitterswijk

    zaterdag 27 januari 2018

    VOC T/U Tijd WedNr Tegenstander Terrein/Tel.nr./Scheidsrechter
    JO19-2 U13:00Oefen VVOR JO19-1 Sportpark De Venhoeve , Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam (O10-4211444)
    JO17-1 T13:00oefen H’berg Michiel Hes
    JO15-2 T10:00oefen Berkel 15-3 Leider regelt zelf een scheidsrechter
    JO15-3 T12:00oefen H’berg JO15-2 Leider regelt zelf een scheidsrechter
    JO15-4 T13:00oefen Nieuwerkerk JO15-4 Leider regelt zelf een scheidsrechter
    JO15-5 T13:00oefen Neptunes Schiebroek JO15-3 Leider regelt zelf een scheidsrechter
    JO15-5 T13:00oefen VV Nieuwerkerk JO15-5 Leider regelt zelf een scheidsrechter
    JO12-1 T10:00oefen HVV JO12-1 Leider regelt zelf een scheidsrechter
    JO11-1 T10:00oefen Binnenmaas JO11-1 Leider regelt zelf een scheidsrechter
    JO10-1 T11:03oefen Moordrecht JO11-1 Leider regelt zelf een scheidsrechter
    JO9-1 T10:00oefenVVOR JO9-1Leider regelt zelf een scheidsrechter
    JO9-2 T10:00oefen VOC JO9-3 Leider regelt zelf een scheidsrechter
    JO9-4 T10:00oefen VOC JO9-6 Leider regelt zelf een scheidsrechter
    JO8-2 T12:00oefen CVV Zwervers JO8-1 Leider regelt zelf een scheidsrechter
    MO15-1 T10:00oefen Graaf Willem II VAC MO15-1 Leider regelt zelf een scheidsrechter
    MO13-1 T13:00oefen Feyenoord MO13-1 Leider regelt zelf een scheidsrechter

    zaterdag 3 februari 2018

    VOC T/U Tijd WedNr Tegenstander Terrein/Tel.nr./Scheidsrechter
    JO19-1 T15:00Beker
    116409
    Westlandia JO19-1 KNVB-scheidsrechter
    JO19-2 U12:00Beker
    115230
    Hillegersberg JO19-1 Duivenpad 11 , 3055 VE Rotterdam (O10-4183508)
    JO17-2 T15:00Beker
    116459
    Barendrecht JO17-3 Scheidsrechter wordt aangewezen
    JO15-6 U14:30Beker
    116531
    Nootdorp JO15-6 Sportpark ‘s-Gravenhout , De Poort 8 2631 PT Nootdorp (O15-3109726)
    JO9-1 T10:00oefen RKDEO JO9-1 Scheidsrechter wordt aangewezen
    JO9-2 T10:00oefen RKDEO JO9-2 Scheidsrechter wordt aangewezen
    JO9-3 T10:00oefen RKDEO JO9-3 Scheidsrechter wordt aangewezen
    JO8-1 T10:00oefen Concordia JO8-1 Scheidsrechter wordt aangewezen
    JO8-2 T10:00oefen Concordia JO8-2 Scheidsrechter wordt aangewezen
    JO8-3 T10:00oefen Concordia JO8-3 Scheidsrechter wordt aangewezen
    JO8-4 T10:00oefen Concordia JO8-4 Scheidsrechter wordt aangewezen
    MO15-1 U11:00Beker
    116566
    CWO MO15-1 Trimpad 4 , 3135 GA Vlaardingen (O10-4700431)

    zaterdag 10 februari 2018

    VOC T/U Tijd WedNr Tegenstander Terrein/Tel.nr./Scheidsrechter
    JO19-1 U15:0018340 Sportlust ’46 JO19-1 Sportpark Cromwijck , Waardsedijk 31 3448 HV Woerden (O348-415570)
    JO17-1 T12:3019127 CKC JO17-1 KNVB-scheidsrechter
    JO13-1 U10:0020262 Excelsior M JO13-1 Lavendelstraat 1 , 3142 NC Maassluis (O10-5917012)

    zaterdag 17 februari 2018

    VOC T/U Tijd WedNr Tegenstander Terrein/Tel.nr./Scheidsrechter
    JO19-1 T15:0018297 HBS JO19-1 KNVB-scheidsrechter
    JO17-1 U12:1519200 BVCB JO17-1 Sporthoekpad 1 , 2661 GV Bergschenhoek (O10-5224598)
    JO13-1 T10:3019898 Slikkerveer JO13-1 Scheidsrechter wordt aangewezen