Trainingen

Bijgaand vindt u de laatste versie van het trainingsschema voor seizoen 2017-2018.

Om voor elk team een plek te vinden wordt vanaf dit seizoen voor een enkele training de tussenstrook tussen veld 3 en 4 ingezet als trainingsveld: “veld 3C”.

Veld 3C is werkbaar met niet ideaal om te trainen. Verschillende teams zullen een periode zijn aangewezen op veld 3C. Er wordt gewerkt aan een structurele oplossing.

Voor enkele junioren teams wordt er nog naarstig gezocht naar trainers en/of hulptrainers; zie in het trainingsschema voor welke teams en tijden dit geldt.

Pak svp als echte (ouder van een) VOC-er deze handschoen op en bij neem contact op met Hoofd Jeugd Opleiding (HJO) Jorge Ferreira (0681749099).


EindTeam(s)Trainer(s)VeldKleedkamer
Maandag
17.4519.00JO11-1/2Nixon Dias, Menno van der Valk, Guy KnoopsHVA5
17.4519.00JO10-1/2Patrick Emmett, Twan Aulbers, Chantal Plag, JW WijlingHVB6
17.4519.00JO11-3/4Floris Timmermans, Jaco Belder, Edwin Witjens3A7
17.4519.00JO10-3/4Derk Jan Averink, Willem Jan Ruiter, Marc Schellekens3B8
17.4519.00MO11-1/2Bert Frings, Luc Daemen, Jantien Heydeman, Rose Marijn Teeuw4A11.12
17.4519.00JO11-5/6Quinten Kok-Henschien4B10
17.4519.00JO10-5/6Berend ten Wolde, Belind Ahmed4C15
19.0020.30JO15-1Arjan Ras, Calvin Acton, Kees den Besten3A7
19.0020.30JO15-2Arjan Ras, Calvin Acton, Kees den Besten3C8
19.0020.30JO15-3Casper Sels, Jorrit van Heezik4A6
19.0020.30JO15-5Gerard Hekkelaan3C9
19.0020.30JO15-4/6Theo van der Wal, Menno van der Valk, JW Wijling4B10
19.0020.30Sen A-sel.Mark Weel4C1, 2, 3
19.1522.00Inhaal/OefennvtHVA13, 14
19.1522.00Inhaal/OefennvtHVB13, 14
20.3021.45JO17-3Justin Kampes3A7
20.3021.45JO17-4Jan Paul van den Bos3B8
20.3021.45JO17-5Nixon Dias (tm 31/12/2017); Lesley van Duin4A9
20.3021.45JO17-6Olivier Olmer, Karl Hormann, René vd Meiracker4B10
20.3021.45NNBnvt4C15
Dinsdag
17.3018.45JO12-1Joren vd Bos, Kevin Kanu, Valdir Dias, Arjen HeereHVA9
17.3018.45JO12-2Marco vd Berg, Martijn StevensHVB10
17.3018.45JO12-3Quinten Lacrum, Edward van Dongen,Jan Hein Vink,3A11.12
17.3018.45JO13-3Michiel Hes3B8
17.3018.45JO13-4Hemmo Pieck, Joost Bosman4A9
18:0019:00JO13-5Erik Braun, Sander Gerretsen3C11-12
17.3018.45MO13-2Leon Aertgeerts, Marco4B10
18.0019.15MO13-1Martijn van Italie, Wijnand van Hooff4C15
18.4520.15JO17-1Tim van LeeuwenHVA5
18.4520.15JO17-2Tom WigmansHVB6
18.4520.15JO19-1Wayne Delgado, Christo Hulst3A7
18.4520.15JO19-2Mobarik Abdi3B8
18.4520.15JO13-1Leonardo dos Santos, David Verbaan4A9
18.4520.15JO13-2Kevin Kanu, Steven van Dijk, Dion Versteeg4B10
19.1520.15Keeperstrainingzie bij keepers4C15
20.1521.45Sen A-sel.Mark WeelHVA+HVB1, 2, 3
20.1521.45JO19-3Mobarik Abdi3A7
20.1521.45JO19-4Toon Verhoeven3B8
20.1521.45Sen. B-sel.Marc Pelkman4A+4B+4C4
Woensdag
13.3014.45KaboutersAase HenschienHVA5
13.3014.45NNBnvtHVB6
13.3014.45NNBnvt3A7
13.3014.45NNBnvt3B9
13.3014.45F mini ALodewijk Volgers, Ben Weemering4A9
13.3014.45F mini BMarco de Vries4B10
13.3014.45F mini CErno Lusse4C15
14.4516.00MO9-1/2Peter van Poppel Willem vd BlomHVA11.12
14.4516.00JO9-1/2Ger Jan Rentenaar, Mark Witteman, Erno Lusse, Robert KlappeHVB6
14.4516.00JO09-3/4Ernesto Spruyt, Rob de Widt Sr3A7
14.4516.00JO9-5/6/7Ed de Heer, Bart Reus, Leander, Ben Weemering3B8
14.4516.00JO8-5/6/7Lodewijk Volgers, Marc Trouwborst, Robert van der Linde, Edward van Dongen, Ruben Soares4A9
14.4516.00JO08-1/2/3Marco de Vries, Ger de Winkel, Huib de Jong, Mattijs Aalders4B10
14.4516.00JO8-4Stevie Alpenaar, Robert Heilbron4C15
16.0017.15MO11-1/2Bert Frings, Kees Harteveld, Willem vd BlomHVA11.12
16.0017.15JO11-3/4Marc Overman , Erno LusseHVB6
16.0017.15JO11-1/2Nixon Dias, Guy Knoops, Arjen Heere3A5
16.0017.15JO11-5/6Oscar Danser, Philip van Coevorden, Ruben Soares, Luuk Everts3B9
16.0017.15JO12-13 talentenPilot door Marco de Vries; per 1 november3C
16.0017.15JO10-1/2Patrick Emmett, Twan Aulbers, Chantal vd Plag4A8
16.0017.15JO10-3/4Lodewijk Volgers, Marco de Vries4B10
16.0017.15JO10-5/6Ben Weemering, Jeroen Lukerath4C15
17.0020.00Keeperstrainingzie bij keepersHVB11, 12
17.1518.45JO15-5Gerard HekkelaanHVA5
17.1518.45JO15-4Jan-Willem Wijling3A11, 12
17.1518.45JO15-6Enhar Yakisir3B9
17.1518.45JO15-7Luc Everts4A11, 12
17.1518.45Vrijnvt4B10
17.1518.45JO17-5Nixon Dias (vanaf 01/01/2018)4C8
18.4520.15JO15-1Arjan Ras, Calvin Acton, Kees d Besten, Ton Dunk3A7
18.4520.15JO15-2Arjan Ras, Calvin Acton, Kees d Besten, Ton Dunk3B8
18.4520.15JO17-6Olivier Olmer, Karl Hormann, René vd Meiracker4B6
18.4520.15MO15-1Marcel Lankhorst, Max4A9
18.4520.15MO15-2Annemiek Simons, Antoine Broeders3C10
18.4520.15JO15-3Casper Sels, Melle Sels4C15
19.0021.45Inhaal/OefennvtHVA13, 14
19.0021.45Inhaal/OefennvtHVB13, 14
20.1521.45FC Bontebalnvt3A7
20.1521.45Senioren 6envt3B8
20.1521.30JO17-4Fridjov Broersen3C6
20.1521.30Damesnvt4A11, 12
20.1521.45Senioren 5envt4B10
20.1521.45Seniorennvt4C15
Donderdag
17.1518.30MO13-1Martijn van Italie, Wijnand van HooffHVA11.12
17.1518.30MO13-2Leon Aertgeerts, Annemiek SimonsHVB6
17.3018.30Keeperstrainingzie bij keepers3A7
17.1518.30NNBNNB3B8
17.3019.00JO12-2Marco vd Berg / Quinten Lacrum4A9
17.0018.15JO13-2Kevin Kanu / Steven van Dijk / Dion Versteeg4B8
17.3019.00JO12-1Joren van den Bos / Valdir Dias4C15
18.3020.00JO19-1Wayne Delgado, Christo HulstHVA5
18.3020.00JO19-2Mobarik AbdiHVB6
18.3020.00JO17-1Tim van Leeuwen3A7
18.3020.00JO17-2Tom Wigmans3B8
18.3020.00JO13-1Leonardo dos Santos, David Verbaan4C
18.0019.00JO10-11 talentenPilot door Marco de Vries; per 1 november3C
19.0020.00Sen. & JHnvt4A9
19.0020.00Sen. & JHnvt4B10
19.0020.00Sen. & JHnvt4C15
20.0021.00Keeperstrainingzie bij keepersHVA5
19.4520.45Keeperstrainingzie bij keepersHVB6
20.0021.00Keeperstrainingzie bij keepers4C15
20.0021.30Sen A-sel.Mark WeelHVA / HVB1, 2, 3
20.0021.30Senioren 1 (zat)nvt3A7
20.0021.30Senioren 7envt3B8
20.0021.30JO19-3/4Mobarik Abdi4C
20.0021.30Sen. B-sel.Marc Pelkman4A+4B4
20:0021:00JO17-3Hans Lohoff3C15
Vrijdag
16.0017.15JO12-3Emiel de Joode, Emile Schelvis, Jan Willem Bartels4a10
16.3017.30JO08-1/2/3/4Raymond de Vos, Ger de Winkel, Martijn Scholten, Luuk Grimbere, Marcel de Waard, Sander vd KnijffHVA+HVB11
17.3018.30JO08-5/6/7Jörgen Becker Hoff, Richard Verhoef, vaders Andreoli, Rohda en Van UldenHVA11
17.3018.30Keeperstrainingzie bij keepersHVB + 3a
17.3018.30JO9-6/7Henk Hartzema, Mark van Raaij, Dave Andriesse3B6
17.3018.30JO9-5Remon van der Leek, Ed de Heer3C6
17.3018.30JO09-1/2Sharan Ras, Roel Bloys, Marco Neijhoff4A7
17.3018.30JO09-3/4Bas Punt, Edgar Leenen, Leon de Jager, Simon Blokland4B8
17.3018.30MO09-1/2Rutger Wolfson, Jordy Sturms, Estelle das Dores, Isabella Janssen4C9
18.3019.30MO15-1Marcel Lankhorst, MaxHVA11, 12
18.3019.30MO15-2Pim van der BlomHVB6
18.3019.30Keeperstrainingzie bij keepersHVB+3A7
18.3019.30JO15-7Jochem van Schalkwijk3C8
18.3019.30JO13-3Leo vd schee4A9
18.3019.30JO13-4Hemmo Pieck, Joost Bosman4C8
18.3019.30JO13-5Sander Gerretsen, Jacco Kuijt4B10
19.3021.30Heeren DivisienvtHVA+HVB
3A+3B
4A+4B+4C
1 t/m 10